Lutowanie twarde – kwalifikowanie lutowaczy i operatorów
kwalifikowanie lutowaczy i operatorów

Lutowanie twarde – kwalifikowanie lutowaczy i operatorów

W porównaniu do spawania, podczas procesu lutowania nie zachodzi przetapianie brzegów łączonych materiałów. Podział procesu na lutowanie miękkie i lutowanie twarde określone jest w zależności od temperatury topnienia zastosowanego spoiwa (lutu). Lutowanie twarde prowadzone jest przy użyciu lutów o temperaturze topnienia wyższych od 4500C.

Możliwość komentowania Lutowanie twarde – kwalifikowanie lutowaczy i operatorów została wyłączona
Technologia lutospawania MIG/MAG
lutospawanie mig/mag

Technologia lutospawania MIG/MAG

Lutospawanie to połączenie zalet technologii spawania i lutowania. W celu realizacji procesu lutospawania oprócz wiedzy i umiejętności spawacza, niezbędny jest również odpowiedni sprzęt, co należy rozumieć jako źródło do spawania wyposażone w linię synergiczną umożliwiającą prowadzenie tego procesu.

Możliwość komentowania Technologia lutospawania MIG/MAG została wyłączona
Ile to kosztuje
Jacek Borysewicz

Ile to kosztuje

Nie taki diabeł straszny jak go malują… 😊 Rozmawiając z klientami często spotykam się z pytaniami dotyczącymi obszaru certyfikacji, zarówno systemów jak i wyrobów.

Możliwość komentowania Ile to kosztuje została wyłączona
Energia liniowa spawania
Energia liniowa spawania

Energia liniowa spawania

Czym jest ilość wprowadzonego ciepła, a czym energia liniowa spawania? Dlaczego wielkość ta jest istotna dla spawalników? Odpowiadamy na pytania.

Możliwość komentowania Energia liniowa spawania została wyłączona
Prognoza dla rynku spawalniczego
Rynek spawalniczy

Prognoza dla rynku spawalniczego

W ostatnich latach branża spawalnicza borykała się z nowymi wyzwaniami i trudnościami. Rok 2008, w którym Europa i Polska zetknęły się z kryzysem zapoczątkowanym w USA był trudny.

Możliwość komentowania Prognoza dla rynku spawalniczego została wyłączona
Praca
ASYSTENT DS KSIEGOWOSCI

Praca

Poszukujemy do pracy w naszej siedzibie! Jeżeli jesteś zainteresowany i spełniasz kryteria napisz do nas i wyślij swoje CV. 👉Stanowisko: Asystent ds. księgowości. Wyślij CV na adres: rekrutacja@tuv-thuringen.pl

Możliwość komentowania Praca została wyłączona
Audyty zdalne
coronavirus audyty zdalne

Audyty zdalne

W związku z sytuacją nadzwyczajną wywołaną stanem pandemii koronawirusa Covid-19, kierując się troską o zdrowie Klientów i naszych pracowników, oferujemy dodatkowo możliwość prowadzenia ocen (audytów i inspekcji) także w formie zdalnej i częściowo zdalnej przy użyciu Technik Informacyjno-Komunikacyjnych i zachowaniu dodatkowych wymogów bezpieczeństwa.

Możliwość komentowania Audyty zdalne została wyłączona
Nowe szkolenia
spoina szkolenia

Nowe szkolenia

Zapraszamy Państwa do zapisów na szkolenia z obszaru badań nieniszczących i technologii spawania. W  marcu (22-26 marca) zapraszamy na szkolenie BADANIA WIZUALNE VT (1+2).

Możliwość komentowania Nowe szkolenia została wyłączona
TÜV THÜRINGEN i TÜVPOL razem
TUVPOL i TUV Thuringen połączenie

TÜV THÜRINGEN i TÜVPOL razem

Miło nam zakomunikować, iż rozszerzamy zakres naszych usług. Od 1 stycznia 2021 w wyniku porozumienia z jednostką TÜVPOL (TVVPOL), obszar certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością funkcjonuje w ramach TÜV Thüringen Polska.

Możliwość komentowania TÜV THÜRINGEN i TÜVPOL razem została wyłączona
Informacja dotycząca COVID-19
koronavirus-informacja-TUV-Thuringen

Informacja dotycząca COVID-19

W związku z nadzwyczajną sytuacją wywołaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, kierując się troską o zdrowie Państwa i naszych pracowników, wprowadzamy możliwość prowadzenia ocen (audytów i inspekcji) także w formie zdalnej i częściowo zdalnej, przy użyciu Technik Informacyjno-Komunikacyjnych i przy zachowaniu dodatkowych wymagań bezpieczeństwa.

Możliwość komentowania Informacja dotycząca COVID-19 została wyłączona